Sushi i kuchnia tajska – Takami Sushi&Thai

Takami Sushi&Thai to restauracja w Lublinie, w której znajdziesz świeżo przygotowywane zestawy sushi oraz dania kuchni tajskiej. Sushi Masterzy z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem starannie przygotują
dla Ciebie sushi również na wynos. Wnętrza naszej restauracji zaskoczą Cię prostotą i harmonią Japonii, a także feerią barw z piękną, zieloną roślinnością Tajlandii.

Sushi na dowóz

Zamawiaj wygodnie sushi na dowóz na terenie całego Lublina. W naszym menu znajdziesz bogaty wybór zestawów Hosomaki z awokado, łososiem, ogórkiem, surimi czy tuńczykiem. Oferujemy także Nigiri z rybą, owocami morza lub warzywami. Nasze sushi na wynos w Lublinie to również wieloskładnikowe Futomaki i duże rolki California Maki z ryżem na zewnątrz, a także California Maki Inside-Out z kilkoma składnikami w środku i na zewnątrz. Nasi Sushi Masterzy z ponad dziesięcioletnim
doświadczeniem przygotują dla Ciebie wyjątkowe rolki, wśród których są Chilli California, Sashimi Futomaki czy Tamago Futomaki zawierające składniki takie, jak krewetki w tempurze czy opiekany węgorz. Jeśli szukasz opcji dostawy sushi, Lublin jest miastem, w którym znajdziesz kuchnię japońską w najlepszej odsłonie. Zgodnie z filozofią kuchni japońskiej i tajskiej, znajdziesz u nas przyjemność i harmonię oraz wyśmienite potrawy tworzone zgodnie z zasadą pięciu smaków. Wybierz dostawę sushi w Lublinie z Takami Sushi&Thai!

Kuchnia tajska

Chcesz spróbować prawdziwej kuchni tajskiej w Lublinie? W Takami Sushi&Thai znajdziesz smaczne dania kuchni tajskiej przygotowane zgodnie z zasadą pięciu smaków. Kuchnia tajska bazuje na naturalnym bogactwie przypraw i ziół. Ukształtowała się pod wpływem kuchni chińskiej oraz indyjskiej. Swój koloryt zawdzięcza również kontaktom z Birmą, Laosem, Kambodżą oraz Malezją. Egzotyczne kulinarne kombinacje zachwycają feerią smaków, które znajdziesz w proponowanych przez nas daniach. Wybierz tajskie jedzenie w Lublinie od Takami Sushi&Thai, jeśli chcesz spróbować chrupiącej kaczki z warzywami, curry z krewetkami, kurczakiem i tofu, a także makaronu Udon z kurczakiem i warzywami czy Pad Thai. Takami Sushi&Thai to restauracja tajska w Lublinie, w której spróbujesz wyśmienitej kuchni tajskiej i japońskiej.

/* */