https://takamisushi.pl

Dowóz

Dowóz

Oferujemy Państwu dowóz, na terenie Lublina  płatny 6 zł. Według wcześniej wymienionych zasad dowozy realizujemy tylko w granicach administracyjnych miasta Lublina. Istnieje możliwość dowozu po za Lublin po wcześniejszym uzgodnieniu opłaty z obsługą restauracji.
Realizujemy zamówienia przez ; pyszne.pl, pizza portal i nasz adres mailowy : takamisushiokopowa@gmail.com Poniżej pragniemy Państwu wyjaśnić z jakich etapów składa się realizacja zamówienia i dlaczego minimalny czas oczekiwania na dowóz w Naszej restauracji wynosi minimum godzinę :

  1. Nasze sushi czy dania kuchni tajskiej robimy ZAWSZE dopiero po otrzymaniu od Państwa zamówienia, NIGDY nie korzystamy z półproduktów i nie mamy NIC zrobionego wcześniej.
  2. Proces przyjęcia dowozu składa si z kilku etapów – odebranie telefonu, zapisanie zamówienia na karcie dowozowej, nabicie dowozu na komputer, zatwierdzenie, zajmuje to minimum 10- 15 min, dopiero po tym czasie zaczyna się proces realizacji.
  3. Proces realizacji ma oczywiście kolejność zamówień, Państwa zamówienie czeka na swoją kolej w zależności od natężenia ruchu jest to 30- 60 min.
  4. Proces pakowania , na który składa się: oznakowanie torby, spakowanie zestawu czy dania, dodatków : sos sojowy, imbir, wasabi ,pałeczki i przekazanie go kierowcy, potrzebujemy kolejne kilka minut aby niczego nie zapomnieć czy pomylić.
  5. Ostatni etap, dowiezienie zamówienia – nie jesteśmy w stanie przewidzieć korków, wypadków, warunków pogodowych. Zależy Nam na bezpieczeństwu i komforcie pracy Naszych kierowców, którzy zawsze dokładają wszelkich starań aby być u Państwa jak najszybciej, jest to zawsze kolejne kilkanaście lub kilkadziesiąt minut w zależności od lokalizacji.

Po przeczytaniu i zliczeniu tych wymienionych minut na poszczególne etapy , wiecie i rozumiecie już Państwo, że nie jesteśmy restauracją szybkiej obsługi, żadne z dań czy zestawów sushi nie jest przygotowane wcześniej. Wyróżnia Nas to na tle lubelskich restauracji i jest to naszą główną ideą a Państwa płacą Nam za najwyższą świeżość i jakość zamawianego jedzenia, co w przypadku sushi jest podstawą.
Aby uniknąć zniecierpliwienia, „wilczego ” głodu czy planowanych gości, którzy czekają na jedzenie, BARDZO prosimy o wcześniejsze składanie zamówień, cierpliwość i wyrozumiałość.

TAKAMI TEAM

/* */