O nas

O nas

TAKAMI SUSHI

Japanase Restaurant
…..w nowej odsłonie przenosi część kultury japońskiej i tajskiej  do Lublina w postaci wyśmienitego jedzenia. Staramy się aby nasze potrawy zachwycały Cię smakiem, ale również różnorodnością składników i kolorów.
Zgodnie z filozofia kuchni japońskiej i tajskiej znajdziesz u Nas przyjemność i harmonię oraz zasadę pięciu smaków. Każde danie czy rodzaj sushi ma w sobie ostrość, słodycz, gorycz, kwaśność i słoność.
W Takami znajdziesz wyszukane, robione dopiero pod Twoje zamówienie zestawy sushi i dania kuchni tajskiej, którymi możesz delektować się w restauracji lub dowolnym miejscu z dowozem.
Mieścimy się w centrum miasta, przy ul. Okopowej 6. Nasze nowe, piękne wnętrze zaskoczy Cię w zależności od sali – prostotą i harmonią Japonii albo ferią barw z piękną, zieloną roślinnością  Tajlandii . Skosztuj prawdziwych, starannie przygotowanych przez Sushi Masterów, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, wszystkich form sushi lub aromatycznych i kolorowych dań kuchni tajskiej. Daj się zaskoczyć i oczarować Naszym wnętrzem, kuchnią i obsługą.
Projekt wnętrza : pauloka design Paweł Kałabun
Projekty graficzne : studio Motyf Michał Martynowski

 

Zapraszamy!
• najlepsze sushi i dania kuchni tajskiej  – na miejscu i z dostawą
• czynne  poniedziałek – czwartek: 12:00 – 22:00
piątek: 12:00 – 23:00
sobota: 12:00 – 23:00
niedziela: 13:00 – 22:00
• akceptujemy karty płatnicze w lokalu (oraz w dostawie — po wcześniejszym uzgodnieniu).

ODKRYWAJ KUCHNIĘ TAKAMI SUSHI
RESTAURACJA JAPOŃSKA W LUBLINIE